Відбулася онлайн-презентація нового електронного ресурсу web-library «Аркасівська спадщина»

prezentark122 жовтня в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася онлайн-презентація нового електронного ресурсу web-library «Аркасівська спадщина» https://arkasfamily.mk.ua/, створеного у рамках проєкту за підтримки Українського культурного фонду.

Разом із партнерськими організаціями – Державним архівом Миколаївської області, Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм, Першою українською гімназією ім. Миколи Аркаса, громадською організацією «Українське товариство «Просвіта» Миколаївщини» – нам вдалося оцифрувати та розмістити на окремому вебресурсі бібліографічні, фактографічні, повнотекстові, образотворчі, відео- та аудіоматеріали, що пов’язані з представниками відомої родини Аркасів, які понад сто років мешкали у Миколаєві та зіграли важливу роль у формуванні та розвитку освіти та культури півдня України ХІХ – на поч. ХХ ст.

Під час онлайн-спілкування представники організацій-партнерів проєкту, співробітники бібліотек, викладачі вищих навчальних закладів та краєзнавці мали можливість познайомитися зі структурою вебсайту та його наповненням. Детально про архівні та музейні матеріали розповіли старший науковий співробітник Миколаївського обласного краєзнавчого музею І.І. Александренко, начальник відділу інформації та використання документів Державного архіву Миколаївської області М.О. Мельник. Також перед учасниками онлайн-презентації виступили члени громадської організації «Українське товариство «Просвіта» Миколаївщини», праці яких значно збагатили вебресурс: вчений-філолог, кандидат філологічних наук І.Ю. Береза, письменниця, журналістка, голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України В.І. Марущак.

Робота з вивчення життя та діяльності членів родини Аркасів, виявлення матеріалів, що стосуються відомого роду, оцифровування та відображення на сторінці електронного ресурсу буде продовжено і надалі.

Даний проєкт відкритий для участі всіх зацікавлених у збереженні аркасівського спадку та розповсюдженні інформації про життя та діяльність славетної родини, тож обласна бібліотека запрошує до співпраці миколаївських краєзнавців і дослідників, а також партнерів з інших регіонів України.

#запідтримкиукф  #запідтримкиукф2020

 


 prezentark1

prezentark2

prezentark4

prezentark3

prezentark5

prezentark6

prezentark7

prezentark8

prezentark9

prezentark10

 

Зв'яжіться з нами

Україна, 54001, м.Миколаїв,вул. Московська, 9

  • dummy(0512) 37-34-78

  • dummy(0512) 37-32-89

  • dummy vyzer@ukr.net

Статистика відвідувань

751186
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Last Week
За місяць
Last Month
Всього
11
599
1834
744138
3753
28254
751186

Пошук