Аркасівський тиждень

arkastuzden4На честь 168-ї річниці від  дня народження М. М. Аркаса, ім’я якого носить наш заклад, 3 25 по 28 січня в гімназії пройшов Аркасівський тиждень, під час якого проведено багато заходів.

Учні 1(5)-х класів  відвідали Музей історії гімназії (розміщена тематична експозиція, присвячена родині Аркасів), де екскурсоводи (учні 7(11)-Б класу) провели цікавий та змістовний захід. Для учнів 2(6)-3(7)-х класів було проведено вікторини.

Учні – юні науковці принесли корзину з квітами до  скульптурної фігури М. Аркаса. У цей час по шкільному радіо звучав уривок мелодії з його опери «Катерина» за сюжетом Т. Г. Шевченка (слухали усі гімназисти).

Сьогодні, 28січня, у  гімназії пройшли  Аркасівські читання за підсумками пошуково-дослідницької діяльності учнів 5(9)-7(11)-х класів, членів наукового товариства гімназистів (НТГ) «Інтелектуал», обласного відділення МАН України.

Учасників Аркасівських читань привіта директор гімназії Бережний С. В., лауреат обласної премії імені Миколи Аркаса.  

На пленарному засіданні були представлені найкращі роботи:

  1. Вишневська Альбіна, 7(11)-Б «Концептосфера роману Наталки Снядалко «Гербарій коханців» як вияв жанрових особливостей чикліту».(вчитель-консультант Яценко Н.А.кафедра української філології)

       2.Залуцька Марія, 5(9)-А «Мотиви злочинів лорда Волдеморта (за романом Дж. Роулінг «Гаррі Поттер»)».(вчитель-консультант Рудоманова О.Є.,кафедра англійської філології)

       3 Калашнікова Юлія, 6(10)-А «Образ природи й стан душі ліричного героя у поезіях П.Верлена».(вчитель-консультант Разумова Х.Р.,кафедра іноземної філології (французька мова))

      4.Литвиненко Даніїл, 7(11)-А «Евфенізми в німецькій мові»(вчитель-консультант Бережна О.В., кафедра іноземної філології(німецька мова))

  1. Щерба Денис, 6(10)-Б «Штучний інтелект».(вчитель-консультант Фуртатова С.О.,кафедра фізико-математичних предметів(інформатика))
  2. Беспрозванна Марина, 5(9)-Б «З історії судочинства на українських землях у ХІV- ХVІІ ст.»(вчитель-консультант Корсун М.А.,кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін(правознавство))
  3. Зубар Каріна, 6(10)-А «Традиційна спільнота й сучасне суспільство”(вчитель-консультант Лободовська І.О., кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін(соціологія))
  1. Глатковська Анастасія, 6(10)-Б «Оживлення фантастичних образів засобами анімації»(вчитель-консультант Козка Т.В.,кафедра художньо-естетичних предметів(мистецтвознавство))
  2. Підгородинська Поліна, Щерба Денис, 6(10)-Б «Збалансоване харчування-запорука здорового життя»(вчитель-консультант Польова Л.О.,кафедра «Здоров’я»(хімія))
  3. Скороход Анна, 7(11)-Б ««Устриці Скіфії»- південна родзинка України»(вчитель-консультант Джураєва О.В.,кафедра «Здоров’я»(географія))

Учні за кращі роботи були нагороджені  грамотами.

arkastuzden1
arkastuzden2
arkastuzden3
arkastuzden4
arkastuzden5
arkastuzden6
arkastuzden7
arkastuzden8
arkastuzden9
arkastuzden10

Зв'яжіться з нами

Україна, 54001, м.Миколаїв,вул. Московська, 9

  • dummy(0512) 37-34-78

  • dummy(0512) 37-32-89

  • dummy vyzer@ukr.net

Статистика відвідувань

330094
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Last Week
За місяць
Last Month
Всього
217
933
1150
324149
9450
56930
330094

Пошук